Loading...

Dayanışma Mimarlığı Sergisi

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi tarafından düzenlenen; Başka Bir Atölye, Düzce Umut Atölyesi, Herkes için Mimarlık, Kuzguncuk Bostanı İyileştirme ve Koruma Projesi, Mimar Meclisi, Plankton Project ve Tarihi Yedikule Bostanları Koruma Girişimi’nin de yer aldığı yedi farklı mimarlık grubunun bir araya geldiği Dayanışma Mimarlığı Sergisi ilk olarak 21 Ocak 2017- 11 Şubat 2017 tarihlerinde Karaköy’de ziyaretçilerini ağırladı.

Dayanışma Mimarlığı sergisi İstanbul’da büyük ilgi görerek 2017 yılında Diyarbakır, Gaziantep, Muğla ve İzmir’de; 2018 yılında ise Adana, Kahramanmaraş, Mersin ve Atina’da da sergilendi. Ayrıca sergi kapsamında çok sayıda panel ve söyleşi de düzenlendi.

Sergi içeriği, 100 x 240 cm boyutlarında 8 adet pafta, bir kitap ve bir web sitesinden oluşuyor.

Dayanışma Mimarlığı Sergisi İstanbul’da
Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi tarafından düzenlenen; Başka bir Atölye, Düzce Umut Atölyesi, Herkes için Mimarlık, Kuzguncuk Bosta..
Devamını oku
Dayanışma Mimarlığı Sergisi Diyarbakır’da
Dayanışma Mimarlığı Sergisi’nin İstanbuldan sonraki ilk durağı Diyarbakır’dı. 2017 yılının Nisan ayında Suriçi’nde yer alan tarihi Dengbej E..
Devamını oku
Dayanışma Mimarlığı Sergisi İzmir’de
Dayanışma Mimarlığı Sergisi’nin Diyarbakır ve Gaziantep’ten sonraki durağı İzmir oldu. Mimarlar Odası İzmir Şubesi’nin Ekim ayının ilk hafta..
Devamını oku
Dayanışma Mimarlığı Sergisi Adana’da
İstanbul’da büyük ilgi gören ve Türkiye’nin çok farklı şehirlerinde de sergilenen Dayanışma Mimarlığı Sergisi yolculuğunu sürdürerek 2 Mayıs..
Devamını oku
Dayanışma Mimarlığı Sergisi Atina’da
Dayanışma Mimarlığı Sergisi, 31 Mayıs- 3 Haziran 2018 tarihlerinde Atina Ulusal Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilen “International Unco..
Devamını oku